Intenţia doamnei ministru Elena Udrea, de a candida pentru postul de Primar al Bucureştiului pare să se lovească de voinţa bucureştenilor.
CCSB a realizat un sondaj de opinie, în ianuarie 2011 pentru a reliefa Democraţia Locală din Bucureşti. Tipul eşantionului stratificat pe 6 sectoare, bistadial, reprezentativitate pe baza listelor de telefonie fixă, cu selecie probabilistă a gospodăriilor, (aleatoriu simplu) și a persoanelor (metoda “ultimei aniversări”).
Eşantion stratificat (6 sectoare) bistadial,Reprezentativitate pe baza listelor de telefonie fixă, cu selecie probabilistă a gospodăriilor(aleatoriu simplu) și a persoanelor (metoda “ultimei aniversări”).
Click aici pentru: sondaj opinie ccsb bucureşti


PFF e o mare prostie sau char sunt inconstienti oamenii ... eu unul sunt bucurestean si as fii mai mult decat mandru daca ar reusii Elena Udrea sa iasa in aceasta functie... votul meu il va avea sigur.
- spam
- offensive
- disagree
- off topic
Like